KURUMSAL / HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA
Firmamız 1999 yılında ısıtma soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Yıllar içerisinde gelişen teknolojiye ayak uydurarak gerek makine parkuru gerekse tecrübeli mühendis ve çalışan kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir. Halen 1600 m2 imalat alanı ve 0,5 mm den 6,00mm’ye kadar sac işleme kapasiteli makine parkı ile faaliyetlerine devam etmektedir.


MİSYON
Kaliteli, çevreye saygılı, rekabeti en üst düzeye taşıyan ürünlerini müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda firma hissedarları adına üretmek ve gelişmektir.
VİZYON
Her koşulda dürüst olmak Alanımızda en iyi olmak için çalışmak Yenilikleri takip ederek hizmet vermek Müşterilerimizin güvenini sağlamak ve bu güveni sürdürebilmek için kesintisiz hizmet vermek.
İLKELERİMİZ
sürekli iyileştirme ve gelişme odaklı olan şirket politikamız,zamana ayak uydurma, imalat kalitesi ve verimini müşteri mennuniyetine dönüştürmeyi hedef seçmiştir.
TAKTİKLERİMİZ
Çalışanlarımıza yaratıcılıklarını kullanabilecekleri, kendilerini güvende hissedecekleri ve sürekli eğitim ile gelişecekleri bir çalışma ortamı sağlamak ve onlarla birlikte kazanmak. Tedarikçilerimiz ile paylaşımcı ve uzun vadeli işbirlikleri kurarak birlikte kazanmak.